free amp templates

2016
KATE mēbeļu veikas

Mobirise

No ieceres līdz realizācijai

- tikai daži soļi ...

PAR BIROJU

SIA "ADZ birojs" ir arhitektu kolektīvs, dibināts 2002. gadā. Piedāvājam risinājumus sabiedrisko būvju, individuālo un daudzdzīvokļu ēku, rūpniecisko ēku, interjeru un labiekārtojuma projektiem, detaļplānojumiem.
Izstrādājam ārējo reklāmu un grafiskā dizaina risinājumus, piemēram preču apkalpošanas zīmes. Mūsu birojs sagatavo kompleksus risinājumus vienotā dizaina standartiem korporatīvajiem klientiem.
Tas, protams nenozīmē, ka esam aizmirsuši, kas ir zīmulis un papīrs, jo brīvroku zīmējumi un skices ir viens no primārajiem arhitektoniski - telpiskās domāšanas instrumentiem ar ko tiek uzsākts jebkurš projekts.  

PROCESS

Projekta dokumentācija tiek izstrādāta atbilstoši Latvijas būvnormatīva LBN 202-18 "Būvniecības ieceres dokumentācijas noformēšana" prasībām un citiem normatīvajiem aktiem, iekļaujot nepieciešamās inženierdaļas, ko izstrādā mūsu sadarbības partneri, kā arī tiek veikta dokumentācijas saskaņošana nepieciešamajās institūcijās. Dokumentācijas grafiskā daļa tiek izstrādāta, izmantojot licencētu programmatūru, piemēram - jaunāko ArchiCad versiju, kas dod iespēju sagatavot pilnu objekta digitālo modeli, iekļaujot BIM iespējas.

Arhitekti: Daina un Aivars Zavadski

Tālrunis: 67273211; biroja adrese:  Skolas iela 21, Rīga, LV-1010; e-pasts: zavadski@adzbirojs.lv
© SIA "ADZ birojs"
2019